Bilet do Disneylandu ile kosztuje?

Bilet do Disneylandu – ile kosztuje?

Disneyland to bez wątpienia najpopularniejszy park rozrywki na świecie. O wizycie w nim marzy każde dziecko. Nie ma bowiem malca, który nie utożsamiałby się z postacią z jednej z setek, jeśli nie tysięcy bajek i filmów, które powstały w studiu Walta Disneya. Trudno powiedzieć, że wizyta w nim jest na wyciągnięcie ręki, bo jest to park położony w okolicach Paryża we Francji, ale bilety do Disneylandu nabyć można nawet w Polsce. Zainteresowani wyjazdem do tego parku nie muszą więc do stolicy Francji podróżować w ciemno. Bilet do Disneylandu nabyć dziś można, nawet nie ruszając się z zacisza własnego mieszkania, wykorzystując do tego internet.

Złożona oferta

Chcąc odwiedzić Disneyland, bilety możemy nabyć wraz z przelotem samolotem i zakwaterowaniem bądź tylko na samo zwiedzanie parku. To, która opcja jest rozwiązaniem lepszym, zależy już tylko i wyłącznie od preferencji samych zainteresowanych. Warto jednak mieć na uwadze, że nabywając usługę w pakiecie zawsze jest taniej, co tylko potwierdzają zakupione w takim pakiecie bilety do Disneylandu.Jeśli wybierzemy taką opcję, trzy dni pobytu z dwoma noclegami, śniadaniem, przelotem w obie strony, zwiedzeniem Disneylandu oraz innych miejsc w stolicy Francji z opieką wyspecjalizowanego przewodnika rodzina w formie 2+2 zapłaci 1100 euro. Nie jest to być może mało, ale jeśli mielibyśmy rozbić całość na czynniki pierwsze, na pewno kosztowałoby to o wiele więcej.Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się tam własnym środkiem transportu, odwiedzając w danym dniu Eurodisneyland bilety kupując wcześniej. W takiej sytuacji rodziny często organizują sobie wycieczkę objazdową, co także wydaje się z punktu widzenia turystycznego rozwiązaniem bardzo atrakcyjnym. Wówczas za dwa noclegi ze śniadaniem, bilet do Disneylandu, rejs po Sekwanie i zwiedzanie muzeum perfum rodzina 2+2 zapłaci nieco ponad 700 euro.

Wycieczki grupowe

Jako że wycieczki zawsze tańsze są w grupie także i Disneyland bilety dla grup zorganizowanych oferuje w cenach niższych niż standardowo. Warto zauważyć, że grupa zorganizowana to w tym ujęciu nie dziesięć czy dwadzieścia osób, ale nawet pięć. Pakiet z przelotem w obydwie strony, biletem do Disneylandu, zwiedzeniem wielu charakterystycznych miejsc stolicy Francji oraz dwoma noclegami w hotelu ze śniadaniem to wówczas koszt 1695 euro.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015