Hotel Ambassadeur

Hotel Ambassadeur

Hotel Ambassadeur położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Paryża – Montmartre. Ten region, niegdyś zamieszkiwany głównie przez artystów – m.in. Pabla Picassa czy Fryderyka Chopina – to do dziś ulubione miejsce bohemy, a jednocześnie niezwykle ciekawa okolica dla turystów. Bazylika Sacre CoeurMoulin Rouge, Plac Pigalle – to tylko niektóre miejsca, które leżą w otoczeniu hotelu. Zakwaterowanie w tym budynku pozwala na zwiedzanie tego regionu spacerem – bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej – choć sama okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. 5 minut od hotelu mieści się stacja metra nr 13 - Guy Môquet, a wokół budynku jest wiele przystanków autobusowych. Dzięki temu można bardzo szybko dostać się w inne ciekawe miejsca Paryża, m.in. Wieży EiffelaLuwru, czy na Champs-Elysées. Dobra lokalizacja to także łatwy transport z lotniska – to tylko 30 minut autem z lotniska Charlesa de Gaulle’a.  
 
Nocleg w tym miejscu to czysta przyjemność. Sama ulica, przy której mieści się ten niedrogi hotel to bezpieczne i spokojne miejsce, co gwarantuje całkowity odpoczynek wszystkim gościom. Hotel dysponuje 86 pokojami na 8 piętrach, a w każdym z nich jest darmowy dostęp do klimatyzatora i WiFi. Goście mogą liczyć na pyszne śniadania i opiekę pracowników 24/7. 


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015