Bilety wstępów

 1. Chcę wykupić bilety wstępu? Czy powinnam to zrobić przed wyjazdem?

  Bilety wstępu potrzebne do realizacji programu można kupić zarówno przed wyjazdem - w cenach promocyjnych, jak i w trakcie trwania wycieczki u Pilota, zgodnie z podanymi w euro cenami.


 2. Czy mogę kupić kartę muzealną w Państwa biurze?

  Tak, można kupić u nas kartę, płacąc w złotówkach, równowartość kwoty w euro. Karty dostarczyłaby do Państwa hotelu nasza rezydentka.


 3. Czy karnet do muzeów na 2, 4 lub 6 dni oznacza, że wstęp do wszystkich muzeów jest za darmo czy tylko z pewną zniżką ?

  Karta muzealna 2,4 lub 6 dniowa uprawnia do wejścia, bez dodatkowych dopłat, do ponad 60 państwowych muzeów, w Paryżu i regionie paryskim. A co najważniejsze upoważnia do wejścia bez kolejki.


 4. Do których muzeów uprawnia karta muzealna?

  Listę muzeów można znaleźć na stronie po francusku: http://www.parismuseumpass.com/rub-l-par-nom-5.htm czy na stronie po angielsku http://en.parismuseumpass.com/rub-m-by-name-5.htm


 5. Ile kosztuje karnet do muzeów na 2 lub 4 czy 6 dni?

  Cena karty muzealnej zależy od ilości dni jej ważności. Kosztuje odpowiednio: 2-dniowa: 48 euro, 4-dniowa: 62 euro, 6-dniowa: 74 euro. Ważność karty liczy się od dnia jej uruchomienia przez kolejne dni.


 6. Czy karta muzealna zezwala na wejście bez kolejki do muzeów paryskich?

  Tak, tylko posiadacz karty muzealnej może wejść do muzeum bez kolejki. W pełni sezonu zdarzają się też kolejki dla osób "bez kolejki" ale są one niewielkie i szybko wchodzą do środka.


 7. Czy parki Disneyland i Asterix są czynne przez cały rok?

  Disneyland jest czynny cały rok. Zmieniają się tylko godziny otwarcia. Park Asterix jest czynny codziennie w godzinach 10-18, od końca kwietnia do końca sierpnia. Parki są zamknięte we wrześniowe i październikowe weekendy oraz podczas francuskiej przerwy w okresie Wszystkich Świętych i Bożego Narodzenia.


 8. Czy jest możliwy zakup biletu do kabaretu Lido na wcześniejszy spektakl niż 23.30?

  Tak, jest to możliwe ale w określone dni, po uzgodnieniu z biurem i za wyższą opłatę.


 9. Czy mogę zarezerwować bilety na Wieżę Eiffela dla 1 osoby?

  Bilety na Wieżę Eiffela możemy zarezerwować wyłącznie dla grup powyżej 20 osób. Turyści indywidualni muszą je zakupić bezpośrednio przed wjazdem na wieżę w kasach.


 10. Czy za poruszanie się środkami komunikacji miejscowej muszę płacić dodatkowo?

  Tak. Zapisane to jest przy programach. Korzystanie z miejscowych środków transportu jest konieczne ze względu na międzynarodową ustawę o ruchu turystycznym, z reguły w pierwszym i ostatnim dniu wycieczki i w wielu wypadkach łatwiejsze ze względu na olbrzymie paryski korki.


 11. Czy za pośrednictwem państwa biura można kupić bilety do kabaretu?

  Tak, możecie kupić Państwo bilety do kabretów Moulin Rouge, Lido i Crazy Horse po uprzednim dokonaniu rezerwacji.


 12. Ile kosztuje karnet do muzeów na 2 lub 4 dni?

  Cena karty muzealnej zależy od ilości dni jej ważności. Kosztuje odpowiednio: 2-dniowa: 48 euro, 4-dniowa: 62 euro, 6-dniowa: 74 euro. Ważność karty liczy się od dnia jej uruchomienia przez kolejne dni.


 13. Co to jest bilet Fast-pass w parku Disneyland?

  Jest to bezpłatny bilet na najbardziej oblegane atrakcje w parku Dinsneyland. Pobierany jest na miejscu, przy danej atrakcji za pomocą biletu wstępu do parku Disneyland. Upoważnia on do skorzystania z danej atrakcji o określonej godzinie bez stania w kolejce.


 14. Czy ceny wycieczek grupowych do Paryża zawierają bilety wstępów do obiektów?

  Nie. Można je dokupić w dodatkowo płatnych pakietach świadczeń. Konkrety zawarte są przy każdej wycieczce w katalogu lub na naszej stronie. 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015