Bilety wstępów

 1. Chcę wykupić bilety wstępu? Czy powinnam to zrobić przed wyjazdem?

  Bilety wstępu potrzebne do realizacji programu można kupić zarówno przed wyjazdem - w cenach promocyjnych, jak i w trakcie trwania wycieczki u Pilota, zgodnie z podanymi w euro cenami.


 2. Czy mogę kupić kartę muzealną w Państwa biurze?

  Tak, można kupić u nas kartę, płacąc w złotówkach, równowartość kwoty w euro. Karty dostarczyłaby do Państwa hotelu nasza rezydentka.


 3. Czy karnet do muzeów na 2, 4 lub 6 dni oznacza, że wstęp do wszystkich muzeów jest za darmo czy tylko z pewną zniżką ?

  Karta muzealna 2,4 lub 6 dniowa uprawnia do wejścia, bez dodatkowych dopłat, do ponad 60 państwowych muzeów, w Paryżu i regionie paryskim. A co najważniejsze upoważnia do wejścia bez kolejki.


 4. Do których muzeów uprawnia karta muzealna?

  Listę muzeów można znaleźć na stronie po francusku: http://www.parismuseumpass.com/rub-l-par-nom-5.htm czy na stronie po angielsku http://en.parismuseumpass.com/rub-m-by-name-5.htm


 5. Ile kosztuje karnet do muzeów na 2 lub 4 czy 6 dni?

  Cena karty muzealnej zależy od ilości dni jej ważności. Kosztuje odpowiednio: 2-dniowa: 48 euro, 4-dniowa: 62 euro, 6-dniowa: 74 euro. Ważność karty liczy się od dnia jej uruchomienia przez kolejne dni.


 6. Czy karta muzealna zezwala na wejście bez kolejki do muzeów paryskich?

  Tak, tylko posiadacz karty muzealnej może wejść do muzeum bez kolejki. W pełni sezonu zdarzają się też kolejki dla osób "bez kolejki" ale są one niewielkie i szybko wchodzą do środka.


 7. Czy parki Disneyland i Asterix są czynne przez cały rok?

  Disneyland jest czynny cały rok. Zmieniają się tylko godziny otwarcia. Park Asterix jest czynny codziennie w godzinach 10-18, od końca kwietnia do końca sierpnia. Parki są zamknięte we wrześniowe i październikowe weekendy oraz podczas francuskiej przerwy w okresie Wszystkich Świętych i Bożego Narodzenia.


 8. Czy jest możliwy zakup biletu do kabaretu Lido na wcześniejszy spektakl niż 23.30?

  Tak, jest to możliwe ale w określone dni, po uzgodnieniu z biurem i za wyższą opłatę.


 9. Czy mogę zarezerwować bilety na Wieżę Eiffela dla 1 osoby?

  Bilety na Wieżę Eiffela możemy zarezerwować wyłącznie dla grup powyżej 20 osób. Turyści indywidualni muszą je zakupić bezpośrednio przed wjazdem na wieżę w kasach.


 10. Czy za poruszanie się środkami komunikacji miejscowej muszę płacić dodatkowo?

  Tak. Zapisane to jest przy programach. Korzystanie z miejscowych środków transportu jest konieczne ze względu na międzynarodową ustawę o ruchu turystycznym, z reguły w pierwszym i ostatnim dniu wycieczki i w wielu wypadkach łatwiejsze ze względu na olbrzymie paryski korki.


 11. Czy za pośrednictwem państwa biura można kupić bilety do kabaretu?

  Tak, możecie kupić Państwo bilety do kabretów Moulin Rouge, Lido i Crazy Horse po uprzednim dokonaniu rezerwacji.


 12. Ile kosztuje karnet do muzeów na 2 lub 4 dni?

  Cena karty muzealnej zależy od ilości dni jej ważności. Kosztuje odpowiednio: 2-dniowa: 48 euro, 4-dniowa: 62 euro, 6-dniowa: 74 euro. Ważność karty liczy się od dnia jej uruchomienia przez kolejne dni.


 13. Co to jest bilet Fast-pass w parku Disneyland?

  Jest to bezpłatny bilet na najbardziej oblegane atrakcje w parku Dinsneyland. Pobierany jest na miejscu, przy danej atrakcji za pomocą biletu wstępu do parku Disneyland. Upoważnia on do skorzystania z danej atrakcji o określonej godzinie bez stania w kolejce.


 14. Czy ceny wycieczek grupowych do Paryża zawierają bilety wstępów do obiektów?

  Nie. Można je dokupić w dodatkowo płatnych pakietach świadczeń. Konkrety zawarte są przy każdej wycieczce w katalogu lub na naszej stronie. 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019