10_FAQ_anulacje

ANULACJE

Powrót do innych tematów

1 - Czy w przypadku zachorowania będę mogła zrezygnować z wyjazdu na wycieczkę do Paryża?

1 - Tak, ale obowiązywać będą warunki rezygnacji. Proponujemy wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji wtedy nie powinno być problemów ze zwrotem pieniędzy przez ubezpieczyciela Signal Iduna. Koszt takiej polisy to 3% od wartości podstawowej wycieczki. Szczegółowe zasady takiego ubezpieczenia poda pracownik biura lub znaleźć je można na stronie ubezpieczyciela - www.signal-iduna.pl.


2 - Czy mogę u Państwa wykupić opcję od kosztów rezygnacji?

2 - Tak, mamy taką możliwość. Wykupując takie ubezpieczenie turysta zabezpiecza się przed rezygnacją z wycieczki z bardzo ważnych powodów losowych i ciężkiej choroby wymagającej hospitalizacji. Szczegółowe zasady takiego ubezpieczenia poda pracownik biura lub znaleźć je można na stronie ubezpieczyciela - www.signal-iduna.pl.


3 - Czy mogę zrezygnować z wycieczki w każdym momencie bez ponoszenia kosztów?

3 - Niestety nie. W warunkach uczestnictwa podana jest tabelka procentowych potrąceń na konkretny dzień rezygnacji. Proszę się z nią zapoznać przed podjęciem decyzji o rezygnacji. Zasady rezygnacji i ewentualnych potrąceń podane są w warunkach uczestnictwa.


4 - Czy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji gwarantuje mi i towarzyszącym mi osobom zwrot kosztów wycieczki?

4 - Zwrot wpłaconych kwot przy wykupie ubezpieczenia od rezygnacji regulują warunki Signal Iduna. Pełna ich treść zawarta jest na stronie www.signal-iduna.pl Koszt takiego ubezpieczenia to 3% podstawowej wartości wycieczki. Maksymalny zwrot to 80% wartości wykupionej wycieczki. W uzasadnionych, zawartych w warunkach przypadkach Signal Iduna zezwala na rezygnację osobom towarzyszącym. 


5 - Do kiedy można bezkosztowo zrezygnować z wyjazdu?

5 - Z wyjazdu można zrezygnować bez poniesienia żadnych kosztów najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku grup zleconych warunki te są określane wg ustaleń w umowie.


6 - Jaki jest koszt rezygnacji?

6 - Koszt takiego ubezpieczenia to 3% podstawowej ceny wycieczki.


7 - Wybieram się  do Paryża. Jeśli mój partner zrezygnuje w ostatniej chwili z wyjazdu bez podania ważnego powodu, czy ja nie mając pary mogę zrezygnować bez ponoszenia kosztów?

7 - Jeśli pozwolą na to warunki rezygnacji tak. Jeśli natomiast termin rezygnacji pociągał będzie za sobą potrącenie kosztów to zgodnie z warunkami rezygnacji zostaną one potrącone. Jeśli to pani podpisała umowę, to pani zostanie obciążona kosztami rezygnacji swojej i partnera. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości najlepszym wyjściem jest zawarcie osobnych umów z zastrzeżeniem, że chcecie państwo być zakwaterowani razem.


8 - Czy wykupiona przeze mnie wycieczka może nie dojść do skutku?

8 - Wycieczka może zostać odwołana np. z powodu małej ilości zgłoszeń najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem. Zawsze proponujemy wówczas wyjazdy zastępcze lub niezwłocznie zwracamy dokonane wpłaty.


 

Do góry


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019