10_FAQ_anulacje

ANULACJE

Powrót do innych tematów

1 - Czy w przypadku zachorowania będę mogła zrezygnować z wyjazdu na wycieczkę do Paryża?

1 - Tak, ale obowiązywać będą warunki rezygnacji. Proponujemy wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji wtedy nie powinno być problemów ze zwrotem pieniędzy przez ubezpieczyciela Signal Iduna. Koszt takiej polisy to 3% od wartości podstawowej wycieczki. Szczegółowe zasady takiego ubezpieczenia poda pracownik biura lub znaleźć je można na stronie ubezpieczyciela - www.signal-iduna.pl.


2 - Czy mogę u Państwa wykupić opcję od kosztów rezygnacji?

2 - Tak, mamy taką możliwość. Wykupując takie ubezpieczenie turysta zabezpiecza się przed rezygnacją z wycieczki z bardzo ważnych powodów losowych i ciężkiej choroby wymagającej hospitalizacji. Szczegółowe zasady takiego ubezpieczenia poda pracownik biura lub znaleźć je można na stronie ubezpieczyciela - www.signal-iduna.pl.


3 - Czy mogę zrezygnować z wycieczki w każdym momencie bez ponoszenia kosztów?

3 - Niestety nie. W warunkach uczestnictwa podana jest tabelka procentowych potrąceń na konkretny dzień rezygnacji. Proszę się z nią zapoznać przed podjęciem decyzji o rezygnacji. Zasady rezygnacji i ewentualnych potrąceń podane są w warunkach uczestnictwa.


4 - Czy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji gwarantuje mi i towarzyszącym mi osobom zwrot kosztów wycieczki?

4 - Zwrot wpłaconych kwot przy wykupie ubezpieczenia od rezygnacji regulują warunki Signal Iduna. Pełna ich treść zawarta jest na stronie www.signal-iduna.pl Koszt takiego ubezpieczenia to 3% podstawowej wartości wycieczki. Maksymalny zwrot to 80% wartości wykupionej wycieczki. W uzasadnionych, zawartych w warunkach przypadkach Signal Iduna zezwala na rezygnację osobom towarzyszącym. 


5 - Do kiedy można bezkosztowo zrezygnować z wyjazdu?

5 - Z wyjazdu można zrezygnować bez poniesienia żadnych kosztów najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem. W przypadku grup zleconych warunki te są określane wg ustaleń w umowie.


6 - Jaki jest koszt rezygnacji?

6 - Koszt takiego ubezpieczenia to 3% podstawowej ceny wycieczki.


7 - Wybieram się  do Paryża. Jeśli mój partner zrezygnuje w ostatniej chwili z wyjazdu bez podania ważnego powodu, czy ja nie mając pary mogę zrezygnować bez ponoszenia kosztów?

7 - Jeśli pozwolą na to warunki rezygnacji tak. Jeśli natomiast termin rezygnacji pociągał będzie za sobą potrącenie kosztów to zgodnie z warunkami rezygnacji zostaną one potrącone. Jeśli to pani podpisała umowę, to pani zostanie obciążona kosztami rezygnacji swojej i partnera. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości najlepszym wyjściem jest zawarcie osobnych umów z zastrzeżeniem, że chcecie państwo być zakwaterowani razem.


8 - Czy wykupiona przeze mnie wycieczka może nie dojść do skutku?

8 - Wycieczka może zostać odwołana np. z powodu małej ilości zgłoszeń najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem. Zawsze proponujemy wówczas wyjazdy zastępcze lub niezwłocznie zwracamy dokonane wpłaty.


 

Do góry


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015