11_FAQ_inne

INNE

Powrót do innych tematów

1 - Czy jest możliwość zorganizowania podróży poślubnej z pobytem w którymś z zamków nad Loarą?

1 - Tak, teoretycznie jest to możliwe na specjalne zamówienie. Nasz pracownik musi najpierw ustalić możliwości noclegów z dyrekcją wybranego zamku. Z pewnościa byłby to prywatny zamek przekształcony w hotel. Proponujemy podróż poślubną na wycieczkę, która w swoim programie zawierać będzie wyjazd nad Loarę - np. "Na królewskich salonach Francji".  W czasie tej wycieczki zwiedza się najpiękniejsze zamki nad Loarą, ale niestety nie mieszka się w nich.


2 - Jaka jest średnia wieku uczestników?

2 - Grupy składają się z uczestników w różnym wieku. Minimalny wiek dzieci to 4 lata. Ograniczeń wiekowych dla osób dorosłych nie ma. Osoby powyżej 65 roku życia obowiązane są przedstawić orzeczenie lekarskie, że ich stan zdrowia umożliwia udział w wybranej imprezie.


 

Do góry


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019