8_FAQ_rezerwacja

REZERWCJA

Powrót do innych tematów

1 - Jak  zarezerwować świadczenia w Paryżu?

1 - Proszę pobrać ze strony www.lekier.pl formularz - zgłoszenie na wyjazd indywidualny, wypełnić i przesłać do nas, mailem faxem lub pocztą.


2 - Jak mogę zarezerwować miejsce na wycieczce?  Kiedy powinnam wpłacić zaliczkę?

2 - Rezerwacji można dokonać w systemie online na naszej stronie, w biurze naszego Agenta lub w biurze Lekier w  Warszawie. Zaliczkę należy wpłacić przy potwierdzeniu rezerwacji (w momencie podpisania umowy). Wszelkich konsultacji udzielają pracownicy naszego Biura i biur agencyjnych. Zapraszamy.


3 - Jak zamówić wycieczkę szkolną?

3 - Prosimy o kontakt mailowy. Należy podać interesujący temat/program wycieczki, przewidywaną ilość uczestników i opiekunów, termin wycieczki, czas jej trwania oraz kategorię hotelu. Prosimy podać również jakie świadczenia będą zamawiane. Pozwoli to szybko i sprawnie przygotować pełną ofertę.


 

Do góry


 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019