5_FAQ_na_miejscu

NA MIEJSCU

 Powrót do innych tematów

1 - W jakich językach odbywają się wasze wycieczki do Francji?

1 - Wszystkie nasze wycieczki prowadzone dla Polaków są w języku polskim. Istnieje możliwość zorganizowania wycieczek na zamówienie również w innych językach, ale takie życzenie prosimy zgłaszać odpowiednio wcześniej. Wycieczki anglojęzyczne, szczególnie pielgrzymkowe odbywają się na specjalne zamówienie. Dla klientów indywidualnych jesteśmy w stanie zorganizować wycieczki w językach:  francuskim, rosyjskim i angielskim.


2 - Czy można zarezerwować tylko przewodnika i transfer?

2 - Tak. Można zamówić u nas pojedyncze świadczenia np.: transfer, przewodnika, hotel, bilety do obiektów. Można też zamówić usługę kompleksową.


3 - Jaki strój obowiązuje w kabarecie?

3 - W kabarecie  Moulin Rouge i Crazy Horse obowiązuje strój wizytowy. Panowie powinni być w marynarkach i krawatach. Do kabaretu Lido stroje wieczorowe nie są wymagane. Osoby w krótkich spodniach i w koszulach z krótkim rękawem nie zostają wpuszczane do żadnego kabaretu.


4 -  Czy jeśli zamówimy trasnfer z lotniska, ktoś będzie na nas czekał?

4 - Tak. Na lotnisku, w hali przylotów, przy barierce przy wyjściu z hali odbioru bagażu, będzie czekał kierowca z tabliczką LFT.


5 -  Czy kierowca robiący transfery mówi po polsku?

5 - Transfery wykonujemy samochodami z polskojęzycznymi kierowcami.


6 - Czy można wybrać dowolne danie w wykupionej w pakiecie kolacji w restauracji self-service?

6 - Nie. Wyboru można dokonać tylko z dań  wskazanych przez obsługę. Napoje, kawa, wino nie są wliczone w cenę kolacji. Woda w otwartych karafkach jest bezpłatna. Woda w zamknietych butelkach jest płatna.


7 - Czy podczas realizacji programu zwiedzania jest obecny polskojęzyczny przewodnik?

7 - Program zwiedzania realizowany jest przez polskojęzycznego przewodnika.


8 - Czy podczas zwiedzania poruszamy sie po mieście metrem?

8 - Jeśli podczas zwiedzania poruszamy się metrem, jest to zaznaczone w programie.


9 - Czy szatnie w kabaretach i restauracjach paryskich są płatne?

9 - Z reguły tak ok.. 2 euro od osoby.


10 - Czy żeby wejść do zabytków w Paryżu, trzeba stać w kolejce?

10 - Tak, kolejki przed wejściem do zabytków są wpisane w paryski krajobraz, ale z reguły, poza kolejką na Wieżę Eiffel'a, poruszają się dość szybko.


11 - W jakich godzinach można zjeść ciepły posiłek w restauracji na terenie parku Asterix?

11 - Wyłącznie w godzinach od 12:00 do13:30, w godzinach kiedy Francuzi jedzą obiad.


12 - Czy śniadania i kolacje jemy w hotelu?

12 - Dla wygody naszych Turystów, proponujemy śniadania kontynentalne w hotalach. Jeśli chodzi o kolacje, oferujemy posiłki w restauracji typu self-service Monte Carlo, Clichy oraz bony na ciepłe posiłki na terenie parku Disneyland i Asterix. Na wycieczkach na Mont St. Michel, dodatkową propozycją jest posiłek regionalny w Normandii.


Do góry


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015