Ubezpieczenie

Jakiego rodzaju ubezpieczenie będę posiadła podczas wycieczki?

Jeśli jest to wycieczka katalogowa zapewniamy ubezpieczenie AXA Kontynenty. Górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela AXA to: Koszty Leczenia – równowartość w PLN do 10.000 euro, Koszty Ratownictwa - równowartość w PLN do 5.000 euro, NW z powodu śmierci – równowartość w PLN do 1.000 euro.  Ubezpieczenie obejmuje podstawowe świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu – równowartość w PLN do 2.000 euro. Ubezpieczenie bagażu podróżnego to równowartość w PLN do 200 euro.


Jakie stawki ubezpieczenia są gwarantowane?

Dokładne kwoty ubezpieczenia poda pracownik biura. Górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela AXA to: Koszty Leczenia – równowartość w PLN do 10.000 euro, Koszty Ratownictwa - równowartość w PLN do 5.000 euro, NW z powodu śmierci – równowartość w PLN do 1.000 euro. Ubezpieczenie obejmuje podstawowe świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu – równowartość w PLN do 2.000 euro. Ubezpieczenie bagażu podróżnego to równowartość w PLN do 200 euro.


Jakie są warunki ubezpieczenia?

Górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela AXA to: Koszty Leczenia – równowartość w PLN do 10.000 euro, Koszty Ratownictwa - równowartość w PLN do 5.000 euro, NW z powodu śmierci – równowartość w PLN do 1.000 euro. Ubezpieczenie obejmuje podstawowe świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu – równowartość w PLN do 2.000 euro. Ubezpieczenie bagażu podróżnego to równowartość w PLN do 200 euro.

Warunki uczestnictwa


Ogólne warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez biuro podróży LEKIER Sp. z o.o. Dotyczą wyjazdów w roku 2016. Każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest zapoznać się z warunkami uczestnictwa oraz informacjami niezbędnymi dla turysty (integralny załącznik do Warunków Uczestnictwa), a następnie podpisać oświadczenie zawarte na każdej stronie dokumentu.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: katalog@lekier.com.pl

Informacje niezbędne dla turysty


Integralny załącznik do Warunków Uczestnictwa, dotyczy wyjazdów w roku 2016. Każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest zapoznać się z warunkami uczestnictwa oraz informacjami niezbędnymi dla turysty (integralny załącznik do Warunków Uczestnictwa), a następnie podpisać oświadczenie zawarte na każdej stronie dokumentu.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: katalog@lekier.com.pl

Zgłoszenie na imprezę - umowa


Formularz zgłoszeniowy na imprezę grupową. Grupowa to znaczy z określonym, jednakowym dla wszystkich programem i w określonym, jednakowym dla wszystkich terminie.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: katalog@lekier.com.pl

Świadczenia indywidualne - umowa


Formularz zgłoszeniowy na świadczenia indywidualne. Indywidualne to znaczy przygotowywane zgodnie z życzeniem Klienta i w dogodnym przez niego wybranym terminie.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: indywidualni@lekier.com.pl

Ogólne warunki ubezpieczenia AXA


Warunki ubezpieczenie podróży towarzystwa ubezpieczeniowego AXA. Pełne warunki ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy "OWU Kontynenty" dostępne są na stronie; www.axa-polska.pl w zakładce oferta dla firm/ubezpieczenia korporacyjne . Uczestnik zobowiązany jest do uważnego zapoznania się z pełnymi warunkami ubezpieczenia.

Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej


Certyfikat AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. poświadczający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej o numerze 02.657.939 ważnej od 15.03.2016 r. do 14.03.2017 r.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015