Ubezpieczenie

Jakiego rodzaju ubezpieczenie będę posiadła podczas wycieczki?

Jeśli jest to wycieczka katalogowa zapewniamy ubezpieczenie AXA Kontynenty. Górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela AXA to: Koszty Leczenia – równowartość w PLN do 10.000 euro, Koszty Ratownictwa - równowartość w PLN do 5.000 euro, NW z powodu śmierci – równowartość w PLN do 1.000 euro.  Ubezpieczenie obejmuje podstawowe świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu – równowartość w PLN do 2.000 euro. Ubezpieczenie bagażu podróżnego to równowartość w PLN do 200 euro.


Jakie stawki ubezpieczenia są gwarantowane?

Dokładne kwoty ubezpieczenia poda pracownik biura. Górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela AXA to: Koszty Leczenia – równowartość w PLN do 10.000 euro, Koszty Ratownictwa - równowartość w PLN do 5.000 euro, NW z powodu śmierci – równowartość w PLN do 1.000 euro. Ubezpieczenie obejmuje podstawowe świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu – równowartość w PLN do 2.000 euro. Ubezpieczenie bagażu podróżnego to równowartość w PLN do 200 euro.


Jakie są warunki ubezpieczenia?

Górna granica odpowiedzialności ubezpieczyciela AXA to: Koszty Leczenia – równowartość w PLN do 10.000 euro, Koszty Ratownictwa - równowartość w PLN do 5.000 euro, NW z powodu śmierci – równowartość w PLN do 1.000 euro. Ubezpieczenie obejmuje podstawowe świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu – równowartość w PLN do 2.000 euro. Ubezpieczenie bagażu podróżnego to równowartość w PLN do 200 euro.

Warunki uczestnictwa


Ogólne warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez biuro podróży LEKIER Sp. z o.o. Dotyczą wyjazdów w roku 2016. Każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest zapoznać się z warunkami uczestnictwa oraz informacjami niezbędnymi dla turysty (integralny załącznik do Warunków Uczestnictwa), a następnie podpisać oświadczenie zawarte na każdej stronie dokumentu.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: katalog@lekier.com.pl

Informacje niezbędne dla turysty


Integralny załącznik do Warunków Uczestnictwa, dotyczy wyjazdów w roku 2016. Każdy uczestnik wyjazdu zobowiązany jest zapoznać się z warunkami uczestnictwa oraz informacjami niezbędnymi dla turysty (integralny załącznik do Warunków Uczestnictwa), a następnie podpisać oświadczenie zawarte na każdej stronie dokumentu.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: katalog@lekier.com.pl

Zgłoszenie na imprezę - umowa


Formularz zgłoszeniowy na imprezę grupową. Grupowa to znaczy z określonym, jednakowym dla wszystkich programem i w określonym, jednakowym dla wszystkich terminie.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: katalog@lekier.com.pl

Świadczenia indywidualne - umowa


Formularz zgłoszeniowy na świadczenia indywidualne. Indywidualne to znaczy przygotowywane zgodnie z życzeniem Klienta i w dogodnym przez niego wybranym terminie.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy: indywidualni@lekier.com.pl

Ogólne warunki ubezpieczenia AXA


Warunki ubezpieczenie podróży towarzystwa ubezpieczeniowego AXA. Pełne warunki ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy "OWU Kontynenty" dostępne są na stronie; www.axa-polska.pl w zakładce oferta dla firm/ubezpieczenia korporacyjne . Uczestnik zobowiązany jest do uważnego zapoznania się z pełnymi warunkami ubezpieczenia.

Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej


Certyfikat AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. poświadczający udzielenie gwarancji ubezpieczeniowej o numerze 02.657.939 ważnej od 15.03.2016 r. do 14.03.2017 r.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015