Tych biletów nie przegap w Paryzu, Wieza Eiffel, Luwr i inne - Kod: F_BEP

Nasza oferta

Cena zawiera :

- Lunch na Wieży Eiffel         
- Bilet wstępu na Rejs po Sekwanie
- Bilet wstępu do Luwru
- Audioguide po polsku do Luwru, Katedry Notre Dame i Bazyliki Sacré Coeur
- Transfer w jedna strone w Paryzu (godz. 08 00 - 20 00)

 
Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia oraz liczbę osób dorosłych i dzieci.

Tych biletów nie przegap w Paryzu, Wieza Eiffel, Luwr i inne - Kod: F_BEP

Bilet wstępu na wieżę Eiffla z obiadem w restauracji Tour 58 na pierwszym piętrze wieży, bilet na rejs po Sekwanie, bilet wstępu do Luwru z audioguidem w języku polskim i mapka, 3 godzinny samochodowy objazd Paryża z komentarzem, transfery z lotniska i na lotnisko.

Bilety na rejs po Sekwanie i do Luwru są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy. Transfery i lunch w ustalonym wcześniej terminie.

Lunch na wieży Eiffel :

Zapraszamy Państwa na wspaniały obiad w nietypowym miejscu... bo, na wieży Eiffela. Na pierwszym pietrze, mieści się restauracja 58 Tour Eiffel z widokiem na imponującą panoramę Paryża. Serwowane będą dania tradycyjnej kuchni francuskiej.

Proponowana formuła Menu z trzech dań:
Przystawka, danie główne i deser + napoje bezalkoholowe (o niskim procencie) lub jeden kieliszek wina oraz kawa z konsumpcją przy stoliku.
Dania wybieramy przy kontuarze kuchni i w piknikowym koszyku zanosimy je do stolika wskazanego nam wcześniej przez hostessę.
Rezerwacja akceptowana dla maksimum 10 osób wyłącznie w porze lanczu.

Rejs po Sekwanie :

Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens  zobacz ....  i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.

Parisiens Bateaux
U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais
75007 Paris
Rejestracja:
Ponton nr 3

Statki odpływają z przystani:

Od kwietnia do września:
- od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30)
- częstotliwość: co 30 minut
W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00
14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00.

Od października do marca:
-od godz. 10:30 do 22:00
-częstotliwość: co godzinę
W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30
wyjątki:
24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00,
25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40,
31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00

Luwr :

„Wielki Luwr”, jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Każdego roku, poprzez hale muzeum w Paryżu przechodzi około 9 mln turystów. Eksponaty z Luwru są uważane za narodowy skarb Francji. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. W trosce o komfort zwiedzania, prowadzimy sprzedaż biletów wstępu, co pozwala uniknąć kolejek do muzeum. Zakupiony bilet wstępu umożliwia wielogodzinną wędrówkę po gmachu Luwru.
Informacje:
Dla osób z Unii Europejskiej do 25 lat włącznie - wstęp gratis, pod warunkiem okazania dokumentu ze zdjęciem i odebrania w specjalnej kasie bezpłatnej wejściówki do muzeum. Bezpłatny bilet nie upoważnia do wchodzenia bez kolejki.
 
Godziny otwarcia: Muzeum Luwr otwarte jest każdego dnia od 9:00 do 18:00, oprócz wtorków; Nocny do 21:45 w środy i piątki. Muzeum nieczynne: 1 stycznia, 1 maja i 25 grudnia Dla dzieci i młodzieży do lat 25 z Unii Europejskiej wstęp bezpłatny,

w zamian za bilety wstępu do Luwru oferujemy bilety do kina Paris Story

Audioguide :

Turystom indywidualnym, ale także zorganizowanym grupom zwiedzającym Paryż wypożyczamy urządzenia audioguide w języku polskim. Nasze przewodniki zostały profesjonalnie opracowane i przygotowane tak, aby uatrakcyjnić zwiedzanie. Narratorami są głównie polscy aktorzy. Dzięki odpowiednim scenariuszom i wprowadzeniu odrobiny dramaturgii zwiedzanie z audioguidem jest bardziej atrakcyjne. Urządzenia przygotowane zostały na wycieczki do: muzeum Luwr, bazyliki Sacre Coeur i katedry Notre Dame. Dzięki audioguide City Tour Paris można dowiedzieć się wielu interesujących faktów o paryskich zabytkach. Do audio przewodników dołączamy mapy obiektów, co z pewnością usprawni zwiedzanie i podróż po Paryżu. Systemy audio przewodników pozwalają na komfortowe zwiedzanie i poruszanie się po Paryżu.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015