Transfer hotel w Paryżu - lotnisko Beauvais

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z hoteli w Paryżu na port lotniczy Beauvais-Tillé
  • polskojęzyczna obsługa 

Transfer: hotel w Paryżu - lotnisko Beauvais (wylot z Beauvais) kod: TR_BWD
Powrotny transfer z hoteli w Paryżu, na port lotniczy Beauvais-Tillé. Szybki i wygodny transport bezpośrednio z hotelu na lotnisko w Paryżu. Zapewniamy transfer z polskojęzycznym kierowcą autokarami lub samochodami osobowymi. Wylot w godzinach: 8:00 - 20:00.
Po zakończeniu wycieczki w Paryżu realizujemy powrotny transfer z hoteli do oddalonego o 40 km od centrum Paryża portu lotniczego Beauvais-Tillé. Zapewniamy szybki i wygodny transfer na lotnisko. Pod hotelami, o umówionej porze na gości czekał będzie kierowca, który pomoże przenieść walizki i odwiezie na lotnisko. Proponujemy profesjonalne usługi transportowe. Posiadamy doświadczonych kierowców, posługujących się językiem polskim. Przewoźnicy doskonale znają ulice Paryża i trasy dojazdowe na lotniska. Dysponujemy bazą komfortowych pojazdów turystycznych. Zapewniamy przewozy indywidualne oraz grupowe w zależności od ilości turystów. Zapewniamy transfer z polskojęzycznym kierowcą. Przewozy realizujemy różnymi rodzajami pojazdów: Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób (większy autobus - na wcześniejsze zamówienie) Ceny wynajmu są zróżnicowane. Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa).

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015